معرفی موزه تاریخی جزیره کرت

معرفی موزه تاریخی جزیره کرت

معرفی موزه تاریخی جزیره کرت


موزه تاریخی جزیره کرت “Historical Museum of Crete” یکی از جاذبه های تاریخی یونان، که توسط انجمن مطالعات تاریخی کرت بنا نهاده شد، در یک ساختمان نئوکلاسیک با معماری بی نظیر در شهر هراکلیون در کرت، یک جزیره یونانی، واقع شده است.. این موزه هم مثل موزه باستان شناسی هراکلیون ،کلکسیونی از تاریخ و هنر جزیره کرت از قرن 4 بعد از میلاد تا جنگ جهانی دوم را به نمایش می گذارد.. در اینجا سرامیک، مجسمه، سکه، جواهرات، نقاشی های دیواری، دست نوشته های خطی و غیره به نمایش گذاشته می شود.. کتابخانه موزه دارای نسخه های نایاب و آثار پژوهشگران معروف می باشد..

معرفی موزه تاریخی جزیره کرت
موزه تاریخی کرت
موزه کرت یکی از جالب ترین موزه های یونان، نمایی جالب از تاریخ جزیره کرت از دوران مسیحیت تا به امروز را ارائه می کند.. این موزه در یک ساختمان نئوکلاسیک دو طبقه، در سال 1903 در عماریت متعلق به خانواده کالوکرینوس ساخته شد.. هدف اصلی بنا نهادن این موزه، جمع آوری و نگهداری از آثار باستان شناسی، قوم نگاری و تاریخی با ارزش از قرون وسطی تا دوران مدرنیته بوده.. روند غنی سازی کلکسیون ها، افزایش فضای نمایشگاه و برنامه های اموزشی این موزه هرگز متوقف نشد.. گردشگران تور یونان در موزه جزیره کرت با بهبود تاریخ کرت از دوران بیزانس تا امروز آشنا خواهند شد..

معرفی موزه تاریخی جزیره کرت
موزه تاریخی جزیره کرت
از این موزه تاریخی در کرت که بهشتی واقعی در شهر هراکلیون می باشد، دیدن کنید.. در موزه قدم بزنید و کلکسیون های منحصر به فرد، نمایشگاه های با ارزش و آثار باستانی و تاریخی کرت را از نزدیک ببینید.. بازدید از این موزه مثل سفر در طول زمان و کشف میراث فرهنگی کرت می باشد..

معرفی موزه تاریخی جزیره کرت
موزه کرت
یادتان باشد قبل از رفتن به این موزه، با آنجا تماس بگیرید و در مورد برنامه های آموزشی و رویدادهای فرهنگی موزه تاریخی کرت پرس و جو کنید.. در پایان گشت و گذار در اینجا، از کافه ها و مغازه های موزه غافل نشوید!

منبع:یونان تور